Osobná pôžička

Osobná pôžička


Osobná pôžička na uspokojenie vašich osobných potrieb. Toto je vzorec pre vás! Ponúkame vám osobnú pôžičku výlučne na základe vašej schopnosti splácať pôžičku.
Priblížte sa k dosiahnutiu svojich snov využitím našich osobných pôžičiek a uspokojením vašich finančných potrieb za atraktívne úrokové sadzby.
Osobná pôžička vám môže pomôcť pokryť nepredvídané výdavky, ako sú svadobné náklady, školné alebo poplatky za školu, dovolenky snov, projekty na zlepšenie domácnosti alebo dokonca za nákup tovaru dlhodobej spotreby. Žiadosť o osobný úver je s FEB-Bank oveľa ľahšia, rýchlejšia a pohodlnejšia.

Lekárska pohotovosť

FEB-Bank vám ponúka osobnú pôžičku pre prípad neočakávanej lekárskej pohotovosti. Získajte okamžitú osobnú pôžičku na všetky svoje urgentné zdravotné náklady.

Vzdelávanie detí

Poskytujeme pôžičku pre deti. Je dôležité pokračovať vo vzdelávaní svojich detí. Pre každé potenciálne dieťa máme správne nástroje.

Cestovať do zahraničia

Získajte financovanie výdavkov vynaložených v rámci osobnej alebo pracovnej cesty. Na cestu do zahraničia si vyberte osobnú pôžičku od FEB-Bank.